Виїзд фахівця на об’єкт

image002konsul

Комплексні роботи з ремонту фасадів – це трудомісткий і складний процес. Він пов’язаний з виконанням великого спектру ремонтних робіт. Компанія «ФасадБуд» готова виконати для Вас будь-якої складності ремонт, адже ми зацікавлені в якісному результаті нашої праці. Наші висококваліфіковані фахівці в найкоротші терміни та у відповідності з будівельними нормами та вимогами проведуть ремонтні роботи.

Для проведення комплексного ремонту фасаду Вам варто з усією відповідальністю підійти до вибору виконавця, оскільки це вимагає досвіду і професійного підходу. Тому наша компанія рада запропонувати Вам послугу виїзду кваліфікованого фахівця на об’єкт. Вам не доведеться даремно витрачати час на заміри навіть для попередньої оцінки вартості ремонтних робіт.

Етапи виконання виїзду спеціаліста на об’єкт:

1 етап

Ви телефонуєте в нашу компанію в будь-який зручний для Вас час і обумовлюєте з менеджером всі запитання.

2 етап

Виїзд на об’єкт висококваліфікованого фахівця компанії «ФасадБуд». Він виконає завмер стін будинку і проконсультує Вас з використовуваних матеріалів і видах робіт.

3 етап

Прораховується вартість робіт з ремонту фасаду. Сума узгоджується із замовником для пошуку оптимального для обох сторін варіанту.

Ціна послуг виїзду фахівця на об’єкт

Послуга виїзду фахівця на об’єкт в нашій компанії – це платна послуга. Але ми пропонуємо оптимальну ціну – всього лише 200 грн. Ви неодмінно залишитеся задоволені результатом роботи нашого фахівця.

Телефонуйте вже зараз – розпочніть ремонт до початку холодів!

назад в галерею робіт