Вініловий сайдинг

91193838_large_cpВініловий сайдинг, виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) і набуває з кожним днем все більшу популярність у наших клієнтів.

Цьому є ряд об’єктивних причин: на сайдинг вініловий ціна низька, та він безумовно довговічний. Монтаж вінілового сайдинга швидкий і легкий, а краса та естетичність будинку не залишає нікого байдужим. Дане покриття не боїться впливу вологи, грибка і комах. Вініловий сайдинг стійкий до несприятливих погодних умов, і найголовніше пожежобезпечний: матеріал, з якого виготовлений вініловий сайдинг, під впливом відкритого полум’я не горить, а тільки плавиться. Якщо вініловий сайдинг піддати удару, на ньому не залишиться вм’ятини, він вирівняється в початкову форму.

Особливості матеріалу

Вініловий сайдинг – це облицювальні панелі, які мають в товщину близько 1 міліметра. В асортименті Ви можете знайти найрізноманітніші відтінки кольорів. А також важливою перевагою є зовнішній вигляд вінілового сайдинга. Ми пропонуємо виключно оригінальний, сучасний дизайн і різноманітність текстур, це може бути унікальний рельєф малюнка на сайдінгових пластинах.

Якщо Вас цікавить облицювання сайдингом, Ви не хочете, щоб Ваш будинок нагадував сотню таких же схожих, звертайтесь до нас і ми підберемо кращий варіант з урахуванням всіх Ваших побажань. Широке різноманіття фактур і кольорів дозволяє нам зробити ваш будинок настільки оригінальним, наскільки Ви цього забажаєте. Колір сайдинга, який зроблений з вінілу, зберігається на дуже довгий час. Вони будуть виглядати як нові навіть через двадцять років, вражаючи яскравими кольорами, як у перший день встановлення.

Вініловий сайдинг має ще ряд переваг:

  • Вініловий сайдинг не вимагає особливого догляду. Найбільш надійний і простій догляд – це звичайний садовий шланг, за допомогою якого можна видалити будь-яке забрудення.
  • Вініловий сайдинг стійкий до перепадів температур, а також витримує дуже високі та дуже низькі температури. Він ніколи не буде тріскатися, гнити, захищатиме від дощу і вітру.
  • Вініловий сайдинг ціна незважаючи на безліч плюсів досить недорогий матеріал.
  • Облицювання фасадів сайдингом дозволяє утеплювати будинок. Для цього наші фахівці між стіною і сайдингом розміщують утеплювач, вибір утеплювача залежить від Ваших побажань і фінансових можливостей. Ми зробимо будинок енергозберігаючим, а стіни дихають – вони будуть працювати за принципом “вентильованого фасаду”.

Вініловий сайдинг – це безумовний лідер серед використовуваних матеріалів для оздоблення фасадів

назад в галерею робіт