Утеплення фасадів будинків і квартир

Теплоізоляція є актуальним завданням, яка виникає під час будівництва, ремонту та експлуатації будівель, їх реконструкції. Утеплення фасадів зовні – це комплексна система. Вона включає скріплення та нанесення на основу фасаду (цегляну, бетонну, панельну) елементних шарів для термоізоляції.

Компанія «ФасадБуд» не перший рік займається утепленням фасадів у Києві. Наші висококваліфіковані співробітники раде допоможуть Вам зробити будинок теплим і привітним. Жителі столиці, замовте у нас утеплення фасадів – Київ залишиться задоволений!

Сьогодні наша компанія здійснює утеплення фасадів, в основному, з використанням наступних технологій:

minvata300Утеплення фасадів мінватою

Вартість штукатурки: від 90 грн/м2.
Основні переваги: ​​шумоізоляція, теплоізоляція, легкий ремонт, екологічність, дешевизна.
Гарантія: 8 років.

uteplenie-penoplastom300Утепленння фасадів пінополістиролом

Вартість штукатурки: від 50 грн/м2.
Основні переваги: ​​енергозбереження, екологічність, пожежна безпека, довговічність, легкість, стійкість до хімічного і біологічного впливу.
Гарантія: 5 років.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУтеплення фасадів базальтовою ватою

Вартість штукатурки: від 105 грн/м2.
Основні переваги: ​​пожежобезпечність, звукоізоляція, теплоізоляція, стійкість до УФ випромінювання, стійкість до біологічного впливу.
Гарантія: 7 років.

Fasad_shtukaturka300“Короїд”: фактурна штукатурка фасаду

Вартість штукатурки: від 100 грн/25 кг.
Основні переваги: ​​ударостійкість, швидке висихання, морозостійкість, екологічність, теплоізоляція, відносно невисока вартість.
Гарантія: 5-7 років.

Компанія «ФасадБуд» утеплення фасадів будинків, будівель, приватних будинків і споруд виробляє із застосуванням новітніх технологій – використання легкого пінополістиролу, високій швидкості монтажу фасадної системи на Вашу будівлю, підвищення міцності зовнішній частині фасаду. Ці технології дозволяють швидко здати якісно зроблену роботу замовнику.

Використовувані матеріали забезпечують довгостроковість служби виконаних робіт. На ринку України існує проблема вибору матеріалів компаніями, які займаються ремонтом фасадів. Найчастіше замовники залишаються ошуканими такими компаніями, оскільки другі економлять на матеріалах. Гроші заплачені за більш дорогі, а використовуються дешеві. У нас матеріали вибирає замовник, а компанія, у свою чергу, надає гарантії на використання саме цих матеріалів.

Вигідні розцінки для наших клієнтів – нічого зайвого!

Пропонуємо оптимальні розцінки на утеплення фасаду. Вартість робіт з утеплення фасаду складається з вартості матеріалів та монтажних робіт. Вона може варіюватися від меншої до більшої залежно від використаних технологій.

Замовте в нас утеплення фасадів – ціна, якість та строки виконання робіт Вас приємно здивують!

назад в галерею робіт