Теплоізоляційні піни

poremontu1Теплоізоляційна піна – це дисперсна система, яка складається з бульбашок газу, розділених рідкою або твердою фазою. Утеплення стін за допомогою теплоізоляційних пін наноситься спеціальними розпилювачами. Даний метод ідеально підходить, щоб покращити теплоізоляційні характеристики фасадів будівель і поверхонь нестандартної форми.

Теплоізоляційна піна активно взаємодіє з киснем і значно розширюється, збільшуючись в обсязі, приблизно в п’ять разів, при цьому заповнюючи всі тріщини і щілини. Утеплення зовнішніх стін даним методом має дуже важливу позитивну особливість – це можливість її нанесення в труднодоступних місцях, утеплювач фасадів забезпечує 100% теплоізоляцію всій поверхні.

Переваги утеплювача

Після того як піна висихає, поверхня стає твердою, міцною і повітронепроникною. Зовнішнє утеплення стін зберігає тепле повітря всередині приміщення, це сприяє більш низькому енергоспоживанню, що тягне за собою зниження витрат на обігрів приміщення. Теплоізоляційна піна підвищує шумоізоляцію, не пропускає вологу і потоки теплого повітря, що зводить нанівець розвиток процесу гниття і росту цвілі.

Останнім часом, в нашу організацію надходить все більше заявок на утеплення фасадів з використанням, як теплоізоляційної піни пінополіуретану. Для його нанесення наші висококваліфіковані бригади використовують спеціальні насоси високого або низького тиску, вони дозволяють рівномірно розподілити і змішати компоненти системи у вигляді аерозольної рідини. Дані методи утеплення дозволяють при нанесенні пінополіуретану утворювати безшовний ізоляційний шар, а це в свою чергу надійно захищає поверхню від тепловтрат.

Ми застосовуємо піну для напилення:

  • Утеплення стін і порожнин стін,
  • Як фенольного покриття,
  • І цементуючого покриття.

Дзвоніть, ми готові утеплити Ваш дім негайно!

назад в галерею робіт