Штукатурка фасаду

Доглянутий гарний фасад – це обличчя Вашого будинку, його візитна картка. Його треба зробити унікальним і привабливим, щоб господар будинку міг пишатися. Завдяки цікавій задумом дизайнера і різноманіттю сучасних матеріалів абсолютно будь-яку будівлю може стати унікальним і неповторним.

Дуже часто для облицювання фасаду використовують пластик, скло або метал в різних їх поєднаннях. Але, як показала практика, це не самий економічний спосіб облагороджування фасаду. Саме тому такий спосіб, як фасадна штукатурка, все ще залишається популярний. Використання штукатурки фасаду надасть Вам широкі можливості у виборі фактури і кольору.

fasad_koroed

Основні переваги обробки фасаду штукатуркою: 

  • такий спосіб обробки ідеальний для багатьох приватних будинків (нею можна облицьовувати підвали і стіни), виробничих і адміністративних будівель (склади, заводи, ферми). Також підійде для стін пральні, гаража, підсобних приміщень;
  • штукатурку можна наносити на будь-які підстави. Головне, щоб стеля і стіна були добре підготовлені перед нанесенням. Такими можуть бути гіпсоволоконні плити, бетонні, цегляні, гіпсокартонні стіни, газобетонні і цементні блоки;
  • висока міцність, надійність і еластичність;
  • відмінні експлуатаційні характеристики – здатна захистити стіни від негативного впливу навколишнього середовища (перепади температур, дощ);
  • можна вибрати колір і текстуру штукатурки з широкого асортименту.

Етапи облицювання фасаду штукатуркою:

1 етап

Підготовка поверхні до оштукатурювання – очищення від пилу, бруду і старого покриття, видалення всіх жирових і бітумних плям, повне висушування. Якщо передбачається робота з цегляною або кам’яною стіною, її шви прочищають на 1см і роблять додаткові деформаційні засічки по всій стіні для кращої адгезії.

2 етап

Приготування штукатурного складу, виходячи з інструкції, зазначеної на упаковці сухого порошку штукатурки. Якщо суміш для штукатурення вийшла дуже в’язкою, додаємо ще води.

3 етап

Нанесення штукатурного розчину методом «наприскування»: беремо невелику кількість складу на шпатель, з силою і слабкий різкістю «накидаємо» на поверхню стіни. Таким чином наносимо склад на повністю на всю основу стіни.

4 етап

Стежимо, щоб товщина шару не становила більше 2 см. Розгладжуємо всі нерівності кельмою або правилом. Коли шар трохи затвердів (як правило, це відбувається приблизно через 3-4 години), проводимо затірку, використовуючи наждачний папір.

Ціни на роботи по оштукатуренню фасадів

Наша компанія представляє оптимальну вартість робіт з оштукатурення фасадів – всього лише від 140 грн/м2. Ціна може залежати від складності конструкції фасаду, площі оштукатуриваемой поверхні, використовуваних матеріалів.

Поспішайте зробити замовлення! Ви не пошкодуєте, що звернулися до нас!

назад в галерею робіт