Фасади з сайдингу

siding-facade02

Компанія «ФасадБуд» рада запропонувати Вам облагородити фасад Вашого будинку сайдингом. Сьогодні такий спосіб облицювання отримав широке поширення. Найчастіше в якості витратного матеріалу використовують вініловий або металевий сайдинг.

Незважаючи на те, що сайдинг як вид облицювання з’явився порівняно недавно, можемо відзначити масу переваг його використання в порівнянні з іншими системами теплоізоляції або штукатуркою.

Основні переваги облицювання фасаду сайдингом: 

  • стійкість до різких перепадів температури навколишнього середовища;
  • не схильний до корозії, не гниє, що робить можливим монтаж сайдингу в будь-який час року;
  • не вигоряє на сонці і здатний надовго зберігати свій колір. Вас приємно порадує надана кольорова палітра, яка налічує близько 100 відтінків;
  • не приваблює комах, ніж убезпечить Вас від натовпів настирливих маленьких сусідів;
  • екологічний, не шкодить здоров’ю Вашій і Ваших близьких, не завдає шкоди навколишньому середовищу;
  • стійкість до подряпин і сильним ударам. Якщо раптом на Ваш будинок під час грози впаде гілка дерева, облицювання залишиться на місці цілісною і неушкодженою;
  • простота у догляді – досить струменя води, щоб змити накопичені забруднення з Вашого фасаду із сайдингу.

Етапи монтажу фасаду із сайдингу:

1 етап

Видаляємо зі стін будівлі обладнання та елементи, які можуть ускладнити процес монтажу. Ущільнюємо всілякі щілини навколо віконних і дверних прорізів, усуваємо пошкодження стін.

2 етап

Встановлюємо горизонтальну точку відліку. Для цього визначаємо найнижчу точку, яка буде покрита панелями облицювання, на весняному розі будівлі.

3 етап

Монтуємо вертикально на стіні будівлі заздалегідь підготовлені дерев’яні бруски за допомогою розпірних кілочок (діаметр – 8 мм). Стежимо, щоб відстань між кілочками було не більше 1 м.

4 етап

Уздовж шнура, який відзначає горизонтальну точку відліку, монтуємо початкову рейку. Процес починається з зовнішнього кута будівлі, при цьому залишаємо місце на оздоблювальні планки і зовнішні кути.

5 етап

Монтаж зовнішнього кута – на 6 мм нижче нижнього краю початкової рейки і верхнього краю Стьопи одночасно. Перший цвях забивається в саме верхнє отвір (у його верхню частину).

6 етап

Монтуємо внутрішній кут точно так само, як і зовнішній кут.

7 етап

Обробка віконних і дверних прорізів рейками «J», зміцнюємо їх кріплення до дерев’яної конструкції. Рейки «підганяються» під розміри планок.

8 етап

Монтуємо панелі, починаючи з найнижчого шару. З’єднуємо їх за допомогою накладання однієї дошки на іншу, враховуючи нахлестки. Місце з’єднання буде менш помітно, якщо панелі накладати з боку більш частого спостереження. Сполуки зсуваються на 60-100 см між собою.

Вартість монтажу фасаду з сайдингу

Компанія «ФасадБуд» пропонує до Вашої уваги оптимальні ціни на монтажні роботи з облицювання фасаду сайдингом – від 80 грн/м2. Ми обіцяємо совестное виконання поставленого завдання, так що ви неодмінно залишитеся задоволені.

Зробіть замовлення прямо зараз і не пошкодуєте!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт