Малюнки на фасадах

1З давніх часів у людини з’явилося бажання робити своє житло більш гарним, більш оригінальним. Художній розпис стін розвивався паралельно з еволюцією людини, в ході розвитку цивілізації. Наші художники виконують малюнки на фасадах в різних стилях. ми створимо унікальний дизайн стін вашого будинку.

Малюнки на стінах – це стильно, модно й актуально

Багато хто помилково називає розпис стін фресками. Це не зовсім правильно, адже назва фреска – це нанесення фарб із застосуванням спеціальної технології по сирій штукатурці. Це дорогий процес, який вимагає тривалої підготовки для розпису стін. Для виготовлення фрески використовується негашене вапно і натуральні пігменти. Наші художники можуть виконати фрески за старовинними технологіями.

image028-213x300Якщо Вам подобаються малюнки на стіні, коли не просто змінюється колір фасаду будинку, а є гарні малюнки на стінах, наша організація завдяки сучасним матеріалам швидко і якісно втілять вашу мрію в реальність. Наші художники можуть зробити будь-які копії старовинних фресок. Малюнки на стіні можуть бути виконані в будь-якому стилі та кольоровій гамі. Ми зробимо все щоб Ваш будинок нікого не залишив байдужим.

Декор з ефектом 3D

Наші дизайнери і художники виконають роботу по Ваших ескізах або розроблять дизайн самі. Художній розпис стін може бути реалістичним з 3D ефектом або декоративним.

Ми можемо нанести декоративну штукатурку, яка, буде підкладкою для розпису, створюючи особливий декоративний ефект. Він буде підкреслювати такі особливості живопису дозволяючи створювати ілюзію старого, потертого часом зображення. Декоративні покриття під малюнки на стіні можна використовувати для створення ультрасучасних розписів.

Вартість розпису стін залежить від багатьох факторів: складності живопису, обсягу робіт, висотності, якості поверхні стіни, може знадобитися додаткове вирівнювання.

Ми завжди маємо запас потрібних матеріалів, звертайтесь до нас, ми Вам допоможемо!

назад в галерею робіт