Реставрація фасадів

pic4

Реставрація фасадів – це процес, який вимагає делікатного підходу і великих затрат праці. Це одне з найголовніших напрямків роботи компанії «ФасадБуд».

Реставрації можуть зажадати як старі, так і нові будинки. Так склалося, що фасади багатьох з них, будучи побудованими з матеріалів невисокої якості в останнє десятиліття, можуть мати потребу в ремонтних роботах вже через 10-15 років. Суть реставрації – це збереження первозданного вигляду фасаду після закінчення робіт.

Основні переваги реставрації фасадів: 

  • повне відновлення фасаду (він придбає той же вигляд, що і при будівництві);
  • висококваліфіковані фахівці нашої компанії з великою обережністю проведуть реставрацію навіть найстарішого будівлі;
  • сучасні матеріали додадуть нове дихання Вашому дому, зберігши його автентичність.

Етапи реставрації фасадів:

1 етап

Видаляємо стару фарбу шляхом нанесення на стіни будівлі спеціальної маси для деструкції старого шару фарби.

2 етап

Видаляємо залишки цементних розчинів на цегляній кладці. Ця операція проводиться за допомогою водного розчину порошкового очищувача.

3 етап

Проводимо роботи по зміцненню кладки. Вибір матеріалів здійснюємо в залежності ступеня складності проекту.

4 етап

Усуваємо вуличні забруднення. Проведена очистка робочої поверхні посприяє гарної адгезії консервуючих і реставраційних матеріалів, які будуть наноситися згодом.

5 етап

Усуваємо висоли, закладаємо порожнечі і тріщини в закладці, шовний матеріал, відколи на цеглинах. Якщо необхідно, відновлюємо повністю втрачені цеглу.

6 етап

Вирівнюємо основну поверхню з відреставрованими місцями. Дуже часто така операція доречна, якщо колірний відтінок основної поверхні відрізняється від відтінку реставраційного складу.

7 етап

Консервуємо кладку, щоб захистити її від впливу вологи. Просочуємо кладку водовідштовхувальним просоченням (з використанням силоксанового розчину).

Вартість реставрації фасадів

Компанія «ФасадБуд» відрізняється вигідними розцінками на реставраційні роботи. Ціна робіт з відновлення зовнішнього вигляду Вашого фасаду становить від 100 грн/м2. Наші фахівці нададуть гарантію на результат своїх старань.

Звертайтеся до нас вже сьогодні – ціни Вас приємно порадують!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт