Фарбування фасаду

Фарбування фасаду будівлі дозволить повністю змінити його зовнішній вигляд, підкреслить найефектніші особливості архітектури. Навіть сама звичайна фарба здатна додати будинку вигляд доглянутості та оновлення. Наша компанія допоможе Вам у вирішенні цього питання.

Не потрібно забувати також про те, що фарбування фасаду – це не тільки вдале декорування, але й захист. Професійне фарбування будинку високоякісною фарбою підвищить його стійкість до впливу навколишнього середовища (ультрафіолетове випромінювання, кислотні атмосферні опади, вогкість, різкі перепади температур).

Фарбування фасаду може відбуватися як під час ремонтних робіт, так і на нових спорудах. В обох випадках основна мета виконаної роботи – додання естетичної привабливості зовнішньому вигляду будівлі.

domspl0159

Основні переваги фарбування фасаду: 

  • висока швидкість виконання робіт із застосуванням промислового альпінізму;
  • економічність фарбування за допомогою промальпа: для робіт потрібно лише альпіністське спорядження, не потрібні будівельні ліси та Електропідйомник;
  • робота виконується максимально акуратно, без випадкових ушкоджень (їх ризик мається на тому випадку, коли використовується будівельна техніка);
  • можливість забезпечити необхідний доступ до складних ділянках фасаду та відсутність загрози пошкодження фасаду будівлі при використанні промислового альпінізму.

Етапи фарбування фасадів:

1 етап

Підготовка фарбується. Якщо фасад дерев’яний, слід провести його знезараження. Також проводять герметизацію цоколя, швів, водостоків і карнизів.

2 етап

Після того, як повністю підготовлена ​​робоча поверхня, слід нанесення шпаклівки. Тріщини і відколи шпаклюються в два шари.

3 етап

Грунтування. Грунтовка значно збільшить термін служби фарби, вона поліпшить скріплення поверхні фасаду з фарбувальним шаром, а також запобіжить вплив навколишнього середовища на пофарбовану поверхню. Як правило, в грунтовку додається колер, який близький за кольором до майбутньої фарбі.

4 етап

Власне, фарбування фасаду. Потрібно обов’язково врахувати всі властивості основи при виборі фарби: деформованість, абсорбуючу здатність, присутність розчинних солей в основі. Якщо робоча поверхня вже була попередньо пофарбована, ретельно перевіряємо обрану фарбу на сумісність з попереднім шаром. Наша компанія надає широкий спектр використовуваних фарб – поліуретанові, масляні, алкідні, акрилові, лакофарбові.

Ціни на фарбування фасадів

Ціна на фарбування фасаду від нашої компанії може змінюватись в залежності від використовуваних матеріалів і особливостей конструкції будівлі. Середня ціна – від 100 гривень за 1 м2. Ви можете бути впевнені у якості виконаної роботи, адже компанія «ФасадБуд» надасть Вам гарантію на неї.

Швидше телефонуйте! Пофарбуйте фасад свого будинку швидко і без проблем із послугами від нашої компанії!

назад в галерею робіт