Підготовка і проведення робіт

Фасадні роботи перш за все, вирішують дві основні задачі – зміцнення фасаду і створюють додатковий захист, і, звичайно ж, формують сприятливий зовнішній вигляд, закінчений образ, дизайн фасадів.

Завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям, які здійснюють фасадні роботи, Вашому дому повернеться первинний вигляд, поліпшиться фасад стиль, а також вирішать такі завдання як:

  • утеплення фасаду,
  • шумоізоляція,
  • покриття антигрибковим складом і т.п.

Підготовка і проведення фасадних робіт проводиться з урахуванням ряду факторів: призначення об’єкта, висотність (кількість поверхів), розташування будівлі в навколишній забудові, погодні чинники і навіть географія регіону, а також побажання замовника до використовуваних матеріалів і його фінансові можливості.

Відмінна якість за доступні гроші

Наша компанія виконає для Вас як капітальний, так і поточний ремонт фасадів будівель і споруд. Проведення робіт здійснюється з використанням сучасних технологій і якісної продукції. На кожний вид діяльності ми надаємо гарантії. Ми використовуємо обладнання зарубіжних і вітчизняних виробників. Якщо ви вирішили фасади замовити у нас, Ви можете бути впевнені, що роботи будуть проведені на найвищому рівні, чи то ремонт фасаду, реставрація фасаду або утеплення фасаду, свою роботу ми робимо на совість.

Фасадні роботи ми можемо проводити: з риштувань, колисок, тур, способом промислового альпінізму, здійснюємо висотні роботи будь-якої складності.

Наша компанія виробляє будь-які фасадні роботи, звертайтеся до нас і переконаєтеся в цьому самі!

назад в галерею робіт