Перекладання стін і карнизів

0_96501_9c566f01_M

Безсумнівно, кожен власник будинку хоче облагородити фасад свого житла. У таких випадках вигідно буде скористатися прокладкою карнизів на зовнішніх стінах. Вони додадуть закінчений цілісний вигляд Вашому житлу і дадуть свіжий подих фасаду.
Якщо ж Ви захочете зробити перепланування будинку, Вам як раз знадобляться послуги компанії «ФасадБуд». Фахівці нашої компанії швидко і якісно проведуть роботи з прокладання додаткових стін для Вашої оселі.

Основні переваги прокладки стін і карнизів: 

  • швидке і економічне оновлення зовнішнього вигляду будинку;
  • зміна планування будинку, яке дасть нове дихання інтер’єру Вашого житла;
  • довговічність виконаної роботи – використовувані матеріали забезпечать надійність зведених конструкцій, і вони не один рік будуть радувати Ваше око своїм привабливим зовнішнім виглядом.

Етапи прокладки карнизів:

1 етап

Розмітка зони для навішування карниза по всьому периметру будинку. Починаємо його з кутових поворотних елементів. Просвердлюємо в стіні отвори (з розрахунком 1 анкер на 15-20 кг маси елемента, враховуючи відстань між анкерами 500 мм).

2 етап

Розмітка вироби, яке використовується в якості карниза. Потім просвердлюємо в ньому отвори діаметром 15-18 мм і глибиною 60 мм. Встановлюємо елемент згідно з розміткою і стежимо за тим, щоб витримувався шов між деталлю і стіною (товщина шва 5-10 мм).

3 етап

Видаляємо надлишки клею. Змиваємо плями з вироби великою кількістю води.

4 етап

Вирівнюємо елемент у використанням гумової киянки. Якщо того вимагає вид виконуваних робіт, тимчасово фіксуємо деталь скобами або підпорами.

5 етап

З’єднуємо між собою елементи з додатковою прошарком з клею або розчину.

Вартість прокладки стін та карнизів

Ціна на роботи з прокладання стін і карнизів може змінюватись в залежності від використовуваних матеріалів. Наша компанія пропонує середню вартість – від 180 грн/м2.

Поспішайте подзвонити вже зараз – заощаджуйте час та гроші!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт