Оздоблення фасаду плиткою

images

Досить популярною на сьогоднішній день технологією будівництва є оздоблення фасадів плиткою. Дуже часто такий матеріал використовують не тільки для внутрішньої обробки стін, але і для зовнішніх робіт.

Як правило, плитка для обліцеванія фасадів виготовляється на основі піску та цементу, але останнім часом з’являються інші різновиди такого будівельного матеріалу. Для закріплення основи фахівці компанії «ФасадБуд» використовують спеціальний цементний клей, який забезпечує максимальну силу зчеплення.

Все більш поширеною стає тонка фасадна плитка. Вона красиво виглядає і відмінно може поєднуватися з іншими поверхнями, також володіє високими експлуатаційними характеристиками.

Основні переваги обробки фасаду плиткою: 

  • простота монтажу і, відповідно, підвищення швидкості облицювальних робіт;
  • керамічна плитка істотно підвищує теплоізоляцію будівлі, що позбавить Вас від покупки додаткового обігрівача на зиму;
  • широкий діапазон колірної гами, завдяки чому ми зможемо втілити в життя Ваші найхимерніші ідеї;
  • фасад, облицьований керамічною плиткою, не вимагає спеціального догляду: досить струменем води змити накопичилася бруд і пил;
  • такий матеріал має широкий спектр застосування – фасади, цоколь, лоджії, балкони;
  • не вимагає наявності широкого спектру закріплюють коштів, можна обійтися спеціальною мастикою або цементним розчином.

Етапи оздоблення фасаду плиткою:

1 етап

Готуємо гладку, вирівняну, покриту армованої сіткою і розчином поверхню фасаду. Такі приготування важливі для зручного і більш якісного монтажу плитки.

2 етап

Поділяємо кожну стіну фасаду на смуги, які, у свою чергу, поділяються на окремі ряди з урахуванням ширини швів. Розмітка проводиться з використанням прямого довгого правила або шнура. Ці операції забезпечать рівність кладки плитки.

3 етап

Укладання плитки. Починаємо її з дверних і віконних прорізів, з кутів. Клей на кути наноситься спеціальним зубчастим шпателем (зуби допомагають регулювати товщину шару нанесеного клею).

4 етап

Комбінування кутових плиток відносно один одного по звичайному принципу цегляної кладки. Видаляємо надлишки клею і продовжуємо далі по стіні вести укладку, для чого використовуємо шпатель з нанесеним на нього готовим клеєм (площа нанесеного клею приблизно дорівнює 0,5 м2).

5 етап

Укладання кутових каменів. Не забуваємо про формування шва за рахунок залишених раніше 1,25 см. Подальшу укладання плитки робимо з використанням шнура, натягуючи його по кутах будинку (укладаємо по шнуру кожен другий ряд).

Вартість оздоблення фасадів плиткою

Наша компанія рада надати до Вашої уваги вигідні ціни на плитку для обліцювання фасадів – від 170 грн/м2. Якщо для обробки використовувати більш дорогу плитку, то, відповідно, ціна остаточного результату зросте.

Звертайтеся до нас просто зараз і Ви не пожалкуєте!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт