Оздоблення фасаду цеглою

Незважаючи на широке розмаїття облицювальних матеріалів, дуже часто власники приватних будинків звертають увагу саме на облицювальну цеглу для облагороджування фасаду свого будинку. Такий варіант був і досі залишається одним із самих популярних рішень для обробки будівлі.

Лицьова цегла може перетворити фасад Вашого будинку до невпізнання. До того ж він вигідно захистить Ваше житло від згубного впливу навколишнього середовища – вивітрювання і вологи.

clip_image054

Основні переваги оздоблення фасадів цеглою: 

  • зносостійкість – оновлений фасад багато років буде радувати Вас своїм охайним зовнішнім виглядом;
  • облицювальної цегли характерно знижений вологопоглинання. Таким чином, стіни Вашого будинку не піддаватимуться руйнування вологою;
  • екологічність використовуваних у складі цегли компонентів. Такий матеріал не завдаватиме шкоди довкіллю та мешканцям будинку;
  • міцність. Використовуючи облицювальна цегла, Ви зможете з упевненістю сказати: «Мій дім – моя фортеця»;
  • різноманітність фактур, форм і кольорів зовнішнього вигляду використовуваного матеріалу, яке допоможе втілити в життя будь-які сміливі архітектурні задуми.

Етапи оздоблення фасаду цеглою:

1 етап

Робимо вентиляційні отвори для підтримки оптимальної температури цегляної стіни і перешкоди утворенню «парникового ефекту», який руйнує стіновий масив. Таким чином, третій і четвертий вертикальні шви не заповнюються розчином (це, власне, вентиляційні шви).

2 етап

Приготування будівельного розчину. Щоб кінцевий результат облицювання був якісним, ми дотримуємося таких правил: обов’язково перемішуємо розчин перед укладанням цегли, рівномірно наносимо розчин для забезпечення міцності швів, стежимо за товщиною шва (10-14 мм), відразу ж прибираємо бризки розчину при їх попаданні на поверхню цегли.

3 етап354

Проводимо пробну кладку: для перевірки текстури розчину і визначення способу заповнення швів кладеться близько 1 м2 цегли. Для розрахунку витрати цегли і визначення потрібної товщини швів, укладаємо, а потім розбираємо пробний ряд.

4 етап

Укладання облицювальної цегли по всій площі стіни. Стежимо, щоб спосіб укладання не змінювався. Інакше буде відрізнятися облицювання різних елементів будівлі, і це негативно позначиться на зовнішньому вигляді будівлі. Також перед укладанням ненадовго опускаємо цеглини у воду, щоб не дати розчину висохнути раніше потрібного часу.

5 етап

Під час укладання перевіряємо рівнями і висками вертикальність швів і горизонтальність рядів цегли.

Ціни на облицювання фасадів цеглою

Ціна на облицювання фасаду цеглою включає в себе вартість облицювального матеріалу і вартість робіт з облицювання. Компанія «Фасадбуд» пропонує оптимальні ціни на облицювання фасаду – від 320 грн/м2.

Поспішайте порадувати свій фасад оновленим виглядом!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт