Обробка дерев’яного будинку

outside_pic2_lgОздоблення будинку деревом є важливим кроком в оформленні красивого і надійного дому. Фасади з дерева значно покращують показники теплозахисту, збільшують довговічність будівлі, екологічні і, звичайно ж, естетичні – і це лише ті деякі завдання, які ставлять перед собою наші працівники.

Наші фасади – найкращі!

Фасад з дерева відповідає більшості вимог, які пред’являють обробці будинку. Наша компанія займається монтажем якісних дерев’яних матеріалів для оздоблення фасадів будинків і терас. Серед пропонованої продукції у нас представлений широкий вибір надійних і красивих порід тропічних дерев і деревина сибірської модрини та інших самих вишуканих порід дерев. Для Вас ми здійснимо обробку фасадів заміських будинків і обробку фасадів котеджів будь-яким обраним матеріалом.

Наші фахівці допоможуть підібрати кращий матеріал, який буде відповідати всім Вашим потребам – фасади з дерева трохи примхливий матеріал і розібратися в ньому для непрофесіонала часом буває важко. Саме тому, якщо Ви вирішили встановити, наприклад, сайдинг дерев’яний або облицьовувати фасади з натурального дерева, зверніться до нас, ми завжди готові допомогти Вам зробити правильний вибір серед широко представлених матеріалів для оздоблення фасадів.

Властивості матеріалу

Фасади з натурального дерева, а саме облицювальна дошка є безпосередньо тим самим, якісним матеріалом, яким і здійснюється оздоблення фасаду будинку. Фасади з натурального дерева розрізняються по товщині, структурою, кольором, а також технічним характеристикам, ось чому так важливо звертатися до професіоналів. Які вже давно займаються з даними матеріалами.

Оздоблення фасаду дошкою складається з ряду дуже складних етапів. Кожен вид деревини індивідуальний, відрізняється пружністю, міцністю, наявністю смол і твердості. У сукупності всіх цих параметрів і визначається, як саме буде оброблено дерево, перш ніж воно потрапить на фасади будинків.

Фасади в екстер’єрі

Дерев’яні фасади виконують як естетичну, так і практичну функцію. Без сумніву, гарний фасад – це обличчя і гордість Вашого будинку, але не варто забувати і про інші його призначення.

Фасади з дерева, які ми встановлюємо забезпечують більшу довговічність споруди. Ми обробляємо деревину, яка у подальшому використовується як оздоблення фасадів, що надає їй нові характеристики, це дозволяє захищати несучі конструкції від несприятливих погодних умов, наприклад, дощу, снігу, і багато чого іншого.

Натуральні фасади, з дерева оброблені в такий спосіб запобігають від псування стін будинку комахами та іншими 18шкідниками, а це безпосередньо відбивається на терміну служби будинку в цілому. Ми застосовуємо сучасні технології, наші фахівці обробляють фасади будинків короїдом, як безпосередньо дощок, так і дерев’яні фасади будинків. Оздоблення фасадів короїдом приносить велику користь, якщо Ви хочете щоб Ваш будинок стояв довго, був надійним і красивим цей метод те що Вам потрібно. З нашого боку фахівці зроблять все від них залежне, щоб облицьований деревом будинок був довговічним.

Наші дизайнери розуміють, що красиві фасади будівель – це не просто приємний колір і оригінальна текстура, ми піклуємося про естетичність екстер’єру, що б дерев’яний будинок вписувався в навколишній ландшафт.

Якщо Ви хочете, щоб фасади з натурального дерева відповідали всім вимогам комфорту і довговічності, вражали красою природного матеріалу, тоді Вам просто достатньо зв’язатися з нашими консультантами по телефону. І, в недалекому майбутньому, Ваш фасад стане прикладом якості та натуральної краси, яку створюватиме деревина з усіх куточків земної кулі.

Переконайтесь в якості наших дерев’яних фасадів особисто!

назад в галерею робіт