Скління фасадів

207871В архітектурному дизайні завжди цінувалося наявність світла і легкості. Це актуально, модно, природно і в наші дні. Вітражі, скляні стіни, величезні вікна, – все це невід’ємні ознаки сучасного екстер’єру.

Наша компанія здійснює скління фасадів будівель, будинків, котеджів. Скло, все частіше використовуються при склінні фасадів офісних будівель і торгових центрів.

На ринку Україні ми є лідерами ось уже довгий час, це дозволяє нам заявляти не лише про високі професійні якості наших співробітників, а й великому накопиченому унікальному досвіді.

Скління – наш коник!

Наша компанія спеціалізується на склінні фасадів будівель, а також на виготовленні алюмінієвих вітражів. Ми пропонуємо послуги і в установці великих склопакетів з триплексу, адже фасади зі скла завжди притягували увагу і надовго відбиваються в пам’яті.

Великі склопакети, які ми встановлюємо виробляються із застосуванням скла в декілька шарів. А міцність досягається шляхом з’єднання шарів спеціальною полімерною плівкою і якісного ламінуючого складу. Фасад склом активно замовляють у нас для зовнішнього панорамного скління.

Скління фасадів склопакетами великих розмірів застосовуються для фасадів будь-яких промислових і житлових будівель: гіпермаркетів, котеджів, зимових садів, заміський будинків, автосалонів, офісних приміщень, теплиць, басейнів та інших об’єктів.

Переваги фасадного скління:

  • Надають широкий простір для обзору, це дозволяє людині, яка знаходиться всередині будівлі, бачити панораму навколишнього світу – це актуально для житлових і офісних будівель. І навпаки, людині зовні бачити картину всередині приміщення – актуально для торгових фірм, автосалонів.
  • Надійність, такі склопакети розраховані на те, щоб витримувати зовнішній вплив.
  • Підвищена безпека. При порушенні цілісності склопакета його осколки залишаться на полімерній плівці, це зводить до мінімуму можливість травматизму.

Співробітники компанії здійснять установку великих склопакетів швидко і якісно. Багаторічний досвід роботи з даного напрямку дозволяє виконувати складні архітектурні проекти скляних фасадів для будь-яких типів будівель.

Звернувшись до нас  одного разу, Вам вже не захочеться шукати іншого партнерства!

назад в галерею робіт