Основні помилки при утепленні фасадів штукатуркою

Утеплення фасаду – важлива частина облицювальних робіт, від якої залежить комфорт проживання в будинку. І тому дуже важливо виконати цю частину робіт дуже якісно і акуратно. Щоб зробити все правильно потрібно уникати найпоширеніших помилок, які допускають багато виконуючи утеплення зовнішніх стін.

Якщо Ви вирішили зробити утеплення зовнішніх стін штукатуркою, експерти радять звернути увагу на кілька моментів:

• погодні умови

Утеплювати фасади будинків штукатуркою потрібно при гарній погоді і плюсовій температурі і дуже часто багато хто забуває про цей факт. В результаті – штукатурка не тримається, тріскається і не виконує свого прямого призначення, а також може навіть зміниться колір фасаду будинку. Особливо варто звертати увагу на погодні умови при використанні такого матеріалу як теплоізоляційна штукатурка, адже вона дуже сприйнятлива до зовнішніх впливів під час її укладання.

• підготовка підстави

Перед тим як буде покладена штукатурка фасаду, потрібно ретельно підготувати підставу. Адже від того наскільки правильно буде виконана підготовка до облицювальних робіт залежить наскільки довго протримається штукатурка, і як довго вона буде служити без реконструкції.

назад в галерею робіт