Огляд і діагностика стін фасаду

making-home-energy-efficient-1

Діагностика і огляд фасаду – це обов’язкова процедура у всіх ремонтних фасадних роботах.

Огляд і діагностика необхідні абсолютно всім типам будівель – як житловим (старим і новим будівлям), так і адміністративним, історично цінним.

Комплексні діагностика й огляд фасаду, а також подальший ремонт – це саме правильно рішення для грамотного господаря. Ви оціните економію часу і грошей: здійснивши аналіз стану будівлі, Ви забезпечите правильність і оптимальність майбутніх виконуваних ремонтних робіт.

Основні переваги та етапи діагностики і огляду фасаду: 

  • в нашій компанії огляд проводиться кваліфікованими фахівцями-висотниками. Вони визначають, з яких причин відбувається руйнування конструкції фасаду, і пропонують оптимальний шлях вирішення проблем;
  • ми обговорюємо із замовником всі можливі варіанти реставрації фасаду, і Ви самостійно можете вибрати той, який найбільше влаштує Вас за ціною і зовнішнім виглядом;
  • наші фахівці формують майбутній дизайн-проект, за допомогою якого Ви зможете побачити майбутній дизайн фасаду.

Ціни на огляд і діагностику фасаду:

Всі роботи з діагностики та огляду фасаду виконуються фахівцями компанії «ФасадБуд» абсолютно безкоштовно. Ми допоможемо підібрати вид витратних матеріалів та їх кількість. При цьому Ви обов’язково залишитеся задоволені кінцевим результатом.

Звертайтеся вже сьогодні – з нами Ви заощаджуєте час та гроші!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт