Оздоблення облицювальними панелями

Фасадні облицювальні панелі являють собою панелі, які підвищують тепло-і шумоізоляцію будівлі. Вони також за рахунок імітації каменя надають будівлі унікальний вид. Облицювальні панелі в наш час є одним з можливих варіантів оздоблення фасадів.

Вони мають конструкцію, яка робить можливим їх використання як на опуклих або увігнутих стінах, так і на горизонтальних або вертикальних. Облицювання фасадів панелями додасть Вашому будинку закінчений вигляд.

39-11Основні переваги облицювальних панелей: 

  • не вимагають особливого догляду – всі забруднення легко видаляються шляхом звичайної чистки;
  • фасадні панелі не вимагають оновлення, що суттєво економить Ваші гроші;
  • естетичність: панелі здатні імітувати будь-який матеріал – від цегли, каменю до дерева і навіть граніту або мармуру. За допомогою облицювальних панелей можна створити унікальний стиль фасаду будівлі;
  • прості в монтажі. Для установки панелей не потрібна спеціальна підготовка. Можуть кріпитися впомощьюобичних інструментів (ножівка, лобзик) і матеріалів (шурупи, скоби, цвяхи і навіть клей);
  • стійкі до механічних і хімічних впливів. Чи не піддаються гниттю або корозії, а при коливанні температури навколишнього середовища не змінюють свою форму;
  • міцність і довговічність;
  • легкі в експлуатації. Не вимагають особливого догляду або ремонту. Плити легко можна почистити водою з додаванням миючих засобів;
  • зберігають тепло в будинку, забезпечують ізоляцію від вуличних шумів.

Етапи оздоблення облицювальними панелями:

1 етап

Підготовка стін будівлі до монтажу облицювальних панелей. Вирівнюємо робочу поверхню, прибираємо шорсткості, покриваємо армованої сіткою і розчином. Таким чином, забезпечуємо якість монтажу панелей.

2 етап

Розмітка стін фасаду на окремі невеликі ділянки, щоб прикріплені плити лежали рівними рядами. Виробляємо за допомогою шнурів або правила.

3 етап

Монтаж облицювальних плит. Як правило, його починають з кутів, дверних і віконних прорізів. На кути спеціальний розчин наноситься шпателем з зубцями, які забезпечують регулювання товщини шару клею, нанесеного на інструмент.

4 етап

Укладаємо плити за принципом кладки цегли і вирівнюємо кутові плити. Таким чином, забезпечуємо рівномірне розміщення плит відносно один одного. Рівність кладки кожного наступного ряду плит регулюємо за допомогою шнурів.

Вартість робіт з оздоблення фасадів облицювальною плиткою

Компанія «ФасадБуд» рада запропонувати своїм клієнтам оптимальну вартість робіт з оздоблення фасаду облицювальними плитами. Вона становить від 380 грн/м2. Ви зможете самостійно вибрати матеріал облицювальних плит, а наші фахівці нададуть Вам гарантію на використання саме цих матеріалів.

Телефонуйте прямо зараз – у нас все чесно, ніякого обману!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт