Облицювання фасадів

siding300

vinilsiding300

metalsiding300

Сайдинг Вініловий сайдинг Металевий сайдинг

oblicpaneli300

Fasad_shtukaturka300

derevdom300

Облицювальні панелі Штукатурка, покраска Обробка дерев’яного будинку

Житловий фонд, який широко представлено в нашій країні та пострадянському просторі, є хрущовсько-брежнєвською спадщиною – це абсолютно безликі, позбавлені індивідуальності будівлі.

Рішення є!

Але в останні роки не лише громадськість, а також і державна влада стала приділяти увагу цьому питанню і поступово облицювання фасадів робити нормою. Цьому сприяють такі аспекти:

невідповідність житлових будинків багатьом сучасним нормативним показникам, в першу чергу, це тепло- та енергозбереження – крізь фасади будинків у яких було проведено облицювання фасаду будинку, назовні йде менша кількість тепла, таке облицювання тягне за собою менші витрати на оплату житлово-комунальних послуг;
застаріваючий житловий фонд в більшості регіонів Україні, першочергова необхідність капітального ремонту будівель. Сучасні матеріали для оздоблення фасадів дозволяють зробити це швидко, якісно, економічно і ефективно.

Важливе місце займає і інтеграція України в світовий процес. Сьогодні кожен може своїми очима побачити рівень життя, жителів розвинених країн. Художньо-естетичні запити, навіть в такій області як облицювання фасадів, сайдинг фасадів будинків у наших громадян істотно виросли, зараз мало кого можуть задовольнити типові проекти житлових будинків зразка 1970-х років.

Геть нудне оздоблення!

1364280442_pa1061871

Нашою компанією здійснюється обробка фасадів, ми зробимо Ваш будинок невпізнанно красивим. Технологія облицювання, так само і сучасні методи які впроваджує наша компанія, давно і успішно освоєні в країнах Заходу.

Будучи захистом будівлі від впливу навколишнього середовища, фасадні панелі повинні відповідати таким вимогам як міцність в експлуатації, довговічність і володіти комплексом теплофізичних показників.

Облицювання фасадів будинків нашими фахівцями, відповідає всім нормам і вимогам екологічності, безпеки та енергозбереження. Встановлення фасадів у нас проводиться різними матеріалами, це можуть бути фасади з:

  • натурального дерева,
  • декоративної цегли,
  • фасадних панелей,
  • стінових блоків,
  • мармурові фасади.

Також нами здійснюється здійснюється комплексна обробка фасаду – фарбування фасаду, штукатурка фасадів,  і ми встановлюємо стінові блоки. У своїй роботі ми дотримуємося принципу, що кращі фасади – натуральні фасади.

Матеріали для оздоблення

Оздоблювальні матеріали, які ми використовуємо для такоъ роботи, як облицювання фасаду, вирішують ряд важливих для дому завдань. Перше це те, що вони віддають надлишки вологи зсередини назовні, і одночасно не впускають вологу всередину. Друге оздоблення фасаду це додаткова теплоізоляція. І третє – облицювання фасаду повиннно бути максимально довговічним і практичним, а цьому сприяють якісні оздоблювальні матеріали, а також не варто забувати і про правильне встановлення та догляд.

Декоративне оздоблення фасадів, покраска фасаду та облицювання фасаду вартість складається в основному з ціни на облицювальні матеріали та вартості виконаних робіт. Ви завжди можете дізнатися точну суму після виїзду на об’єкт нашого фахівця, для виміру і визначення обсягу робіт.

Звертайтеся в нашу компанію і Ви здивуєтеся широкому вибору пропонованої продукції і можливостям наших бригад, а працюючі в нас дизайнери підберуть неповторний дизайн для вашого будинку, Ви будете пишатися своїм будинком, а фасад буде в усіх викликати захоплення.

Не зволікайте! Телефонуйте прямо зараз!

Наші роботи:

 

назад в галерею робіт