Монтаж водостічної системи

montazh-vodostochnoj-sistemy

Водостічна система необхідна абсолютно в будь-якій будівлі, оскільки вона виконує функцію захисту зовнішніх стін, цоколя і навіть фундаменту. Іншими словами, вона захищає Ваш дім від надмірного впливу вологи з навколишнього середовища.
При монтажі водостічної системи наші фахівці застосовують різні форми жолобів. Їх вибір залежить від архітектури будівлі і Ваших смаків. У наш час встановлення такої системи не викликає великих проблем, оскільки в комплектації є всі потрібні для установки елементи і деталі.Будова водостоків таке, що спеціальні жолоби збирають воду з даху. Після цього вона по трубах відводитися, чим і захищає стіни будівлі від руйнувань завчасно.

Основні переваги монтажу водостічної системи: 

  • захист Вашого будинку від згубного впливу навколишнього середовища;
  • простота монтажу, що значно зменшує строки виконання робіт і тим самим економить Ваш сімейний бюджет;
  • зниження шуму під час дощу. Тепер Ви зможете спокійно спати під час нічної весняної грози;
  • використовувані нами водостічні системи ідеально поєднуються з архітектурним виглядом Вашого будинку.

Етапи монтажу водостічних систем:

1 етап

Розраховуємо необхідну кількість кріплень (кронштейнів) для жолобів. Виходимо з максимально допустимого кроку установки кронштейнів (0,6 м) і довжини звисів.

2 етап

Розраховуємо необхідну кількість жолобів і їх з’єднувачів, виходячи з максимальної довжини жолоба (дорівнює 4 м). Укомплектовуємо систему потрібною кількістю кутів і заглушок.

3 етап

Визначаємо місце для водостічної воронки. Це повинна бути сама нижня точка водостічної системи. Воронку монтуємо або по центру, або скраю стіни. Монтуємо кронштейни для кріплення жолобів на карниз.

4 етап

Починаємо монтаж жолобів з самого далекого місця щодо воронки. Забезпечуємо необхідний для нормального стоку води ухил – 3 мм на 1 шт. Кріпимо жолоб з боку фронтонної дошки.

5 етап

Монтаж водостічної труби. З’єднуємо воронку з трубою з використанням додаткового відрізка труби і двох колін.

Вартість робіт з монтажу водостічних систем

Компанія «ФасадБуд» хоче порадувати Вас приємними цінами на монтаж водостічних систем. У нас вона становить від 100 грн / шт. (Без урахування вартості водостічних конструкцій). Наші фахівці дадуть Вам гарантію на всі виконані роботи, так що Ви неодмінно залишитеся задоволені результатом.

Звертайтеся до нас вже сьогодні – нехай Ваш сон під час грози буде спокійним!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт