Мокрий метод

Система утеплення фасадів «мокрого» типу передбачає кріплення теплоізоляційного матеріалу до існуючої стіни за допомогою клейових складників і дюбелів, з наступним нанесенням штукатурних шарів.

Можна виділити три основних шари системи при теплоізоляції фасаду:

1. Теплоізоляційний – плити з теплоізоляційного матеріалу з низьким коефіцієнтом теплопровідності (мінераловатні або з пінополістиролу). Технологія утеплення фасадів пінопластом передбачає те що теплоізоляційний матеріал повинен забезпечувати утеплення фасаду, його товщина визначається теплотехнічним розрахунком, а тип матеріалу – протипожежним вимогам

2. Армований – шар із спеціального мінерального клейового складу, армованого стійкого до лугу сіткою. Армований шар у мокрих фасадах необхідний для забезпечення адгезії захисно-декоративного шару до поверхні теплоізоляційної плити.

3. Захисно-декоративний – ґрунтовка, штукатурка (мінеральна, силоксанова або полімерна) і декоративне оздоблення фасадів.

mokryj

Про властивості

Таким чином, система утеплення фасадів «мокрого» типу може використовуватися без будь-яких обмежень скрізь, на будь-яких типах будівель, з будь-якою поверхнею. Ефективно використовувати мокрий фасад у приватному малоповерховому житловому будівництві, а також в багатоповерховому будівництві, реновації старих будівель.

Мінус – погодні умови. Утеплюючи фасад пінопластом і при просушуванні клейових розчинів, температура навколишнього повітря повинна бути вище +5 градусів Цельсія. Вологість повітря повинна забезпечувати поступову і рівномірну сушку розчинів які використовувались.

Задати запитання, або замовити послугу можна, зателефонувавши нашим менеджерам!

назад в галерею робіт