Металевий сайдинг

img00000Обличчям кожної будівлі є фасад. Саме він визначає не тільки вигляд будівлі, а і його функціональні особливості. І від обраного матеріалу, за допомогою якого буде здійснюватися оздоблення фасаду будинку, залежить все подальше життя будівлі.

Металлосайдинг не тільки виконує декоративну роль, він також захищає фасад будівлі від зовнішніх впливів, будь то атмосферний або механічний вплив. Металевий сайдинг має й інші, не менш важливі достоїнства – довговічність і економічність, що б підтримувати його в порядку, необхідні мінімальні витрати, а весь догляд зводиться до того, щоб змити струменем води зі шланга зі стін бруд і пил.

Можливості методики

Сайдинг металевий ціна цілком порівнянна з витратами на обробку штукатуркою. Монтаж металевого сайдинга обходиться дешевше і потребує менше часу.

Металевий сайдинг може бути зроблений з алюмінію і сталі, алюмінієві фасади мають велику колірну гаму, це дозволяє забезпечити додаткові можливості по архітектурному оформленню будівлі. Будівля, на якій встановлений монтаж металевого сайдінга, довгий час має прекрасний зовнішній вигляд. Якщо Ви хочете, що б монтаж металевого сайдінга проводився кваліфікованими монтажниками, звертайтеся до нас.

Металевий сайдинг і його достоїнства:

  • Металосайдинг нетоксичний і негорючий, він особливо стійкий до будь-яких атмосферних явищ та хімікатів.
  • Металевий сайдинг не змінює колір, не піддається корозії і не змінює своїх якостей під впливом низької температури.
  • Він простий в експлуатації, монтаж металевого сайдинга виконується дуже швидко.
  • Монтаж металевого сайдинга забезпечують приховані кріплення всіх панелей та комплектуючих, а це покращує зовнішній вигляд фасаду.
  • Металевий сайдинг не потребує  фарбування або оновлення протягом усього терміну служби. У нашій організації представлена широка кольорова гама, багатоваріантність поєднання профілів і елементів обробки, завжди є в наявності різноманітні аксесуари сайдінга, що дає можливість нашим клієнтам радикально оновити фасад будь-якої будівлі, дотримуючись єдиного стилю, при створенні сучасних архітектурних проектів.
  • Оздоблення фасадів сайдингом з металу – це самий бюджетний варіант матеріалу для облаштування навісного вентильованого фасаду.
  • Навісний вентильований фасад із сталевого сайдинга коштує дешевше, ніж інші оздоблювальні матеріали.
  • Установка навісного вентильованого фасаду з металевого сайдінга із застосуванням утеплювача дозволяє значно знизити витрати на обігрів будинку.

Наші висококваліфіковані фахівці застосовують металевий сайдинг для облицювання фасадів промислових будівель, виробничих корпусів, складських комплексів, вантажних терміналів, а також металевий сайдинг застосовують в облицюванні будівель громадського призначення – підприємств громадського харчування, торговельних центрів і навіть шкіл.

Оздоблення фасадів сайдингом здійснюється нашою організацією з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям, встановлюємо профіль алюмінієвий для фасадів, а також сайдинг з міді.

Чекаємо на Ваші дзвінки!

назад в галерею робіт