Короїд – фактурна штукатурка фасаду

Сьогодні більшість людей відмовилося від сірих непоказних будинків і звичайних побілених стін. Кожен з нас хоче індивідуальності – особливо, якщо це стосується зовнішнього вигляду нашого будинку. Адже його оформлення здатне повідати про господаря багато чого. Нанесення декоративної штукатурки – один з варіантів зміни вигляду будинку.

Найчастіше для цієї мети використовують штукатурку «короїд». Вона являє собою композитну штукатурку – дрібні гранули і білий порошок. Саме від розміру цих гранул залежить кінцевий результат роботи. Як правило, використовують штукатурку «короїд» з гранулами розміром 2,5 мм.

Основні переваги штукатурки “короїд”: 

  • до складу штукатурки входить не кварцовий пісок, а мінеральний наповнювач. Це робить «короїд» легким у порівнянні із звичайною штукатуркою. Він зменшує навантаження на стіни;
  • легко забарвлюється в необхідний відтінок з використанням водоемульсійною, акрилової фарби;
  • гідрофобна, паропроникна, морозостійка, ударостійка – придатна як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт;
  • екологічно безпечне покриття;
  • вогнестійка, не токсична при впливі температури;
  • довговічна – протягом довгого часу практично не піддається руйнуванням, їй не страшні опади і вплив цвілі.

Етапи застосування штукатурки “короїд”:

1 етап

Виходячи з пропорцій, вказаних на упаковці штукатурки, змішуємо «короїд» з водою і ретельно перемішуємо до одержання однорідного рідкого розчину.

2 етап

Наносимо металевим шпателем штукатурку на підготовлену стіну. Стежимо, щоб шар був рівномірним і не дуже товстим. Коли поклали всю штукатурку, чекаємо близько півгодини, поки вона «прихопити».

3 етап

Трохи висохлу штукатурку обережно протираємо пластмасовою теркою. Від напрямку нашого руху залежить майбутній малюнок: круговий малюнок створюють кругові рухи, прямий – рівні руху вгору-вниз.

Вартість робіт з використанням штукатурки “короїд”

Оскільки в процесі роботи може використовуватися штукатурка «короїд» різних виробників, то вартість виконаної роботи може змінюватись. Середня ціна штукатурки становить приблизно 100 грн / 25 кг.

Звертайтеся до нас вже зараз – Ваш будинок неодмінно залишиться задоволеним!

назад в галерею робіт