Касетні фасади

vf(3)

Компанія «ФасадБуд» рада запропонувати монтаж та виробництво навісних касетних вентильованих фасадів. Такий фасад дозволить підвищити показники теплоізоляції всіх огороджувальних конструкцій. Для вирішення цього питання зовні стіни розміщують теплоізоляційний шар потрібної товщини, тим самим захистивши її від переохолодження і перегріву.

Використання касетного фасаду істотно підвищить звукоізоляцію стіни, оскільки теплоізоляція і фасадні панелі володіють відмінними звукопоглинальними властивостями. Навісний вентильований касетний фасад також вирішує проблему накопичення вологи в стіні будівлі завдяки особливостям своєї чотиришаровій конструкції: утеплювач, касети, кріпильна система, вітрозахист.

Найчастіше касетні фасади використовуються для облицювання АЗС, автосалонів, офісних центрів, технічних приміщень, адміністративних будівель. Такий матеріал застосовують, якщо потрібна додаткова шумоізоляція, – в аеропортах, лікарнях, житлових будинках недалеко від автострад.

Переваги навісних касетних фасадів: 

  • висока стійкість до хімічного впливу – відповідно, можливий монтаж у будь-який час року;
  • слабкий вага використовуваних конструкцій, що є важливою перевагою при реконструкційних роботах старих будівель з пухкими стінами;
  • можна використовувати великоформатні елементи облицювання;
  • привабливість зовнішнього вигляду касетного фасаду;
  • вимагає мінімального догляду в процесі експлуатації.

Монтаж касетного навісного фасаду – етапи:

1 етап

До стіни будівлі за допомогою дюбелів, болтів і витяжних заклепок кріпляться кронштейни і напрямні до кронштейнів. Ми використовуємо проміжні та силові кронштейни різних типорозмірів, щоб компенсувати нерівності стіни будівлі.

2 етап

Монтуємо утеплювач – теплоізоляційні панелі. Щоб уникнути промерзання слід вирізати їх за формою кронштейнів, поглиблень і кутів. Поверхня панелей закривають вітро-і вологозахисної плівкою.

3 етап

Монтаж напрямних, які служать для кріплення фасадних плит. Верхня напрямна кріпиться в овальний отвір на кронштейні на заклепку, а нижня – жорстко на кронштейн. Такий спосіб монтажу дозволяє направляючої лавірувати в залежності температури навколишнього середовища: збільшуватися й зменшуватися.

4 етап

Власне, монтаж навісних касет. Нижня частина навісний касети ставиться в замок з верхньою частиною. А верхня частина, у свою чергу, кріпиться самонарізними гвинтами або витяжними заклепками до напрямної.

Вартість робіт з монтажу касетного навісного фасаду

Наша компанія представляє вигідні розцінки на монтаж касетного навісного фасаду: від 120 гривень. Ми гарантуємо своєчасні терміни здачі виконаної роботи, відмінна якість, висококваліфікований персонал.

Звертайтеся до нас : висока якість виконання – оптимальні ціни!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт