Фасади з профнастилу

1

Якщо потрібно в найкоротші терміни спорудити конструкцію для утеплення будівлі або просто додати йому привабливий вигляд, наша компанія може запропонувати в якості використовуваного матеріалу листи з профільованої сталі.

Такий спосіб обробки використовують, в основному, для обробки складів, торгових павільйонів, ангарів, виробничих об’єктів. Це й економія матеріалу, і зменшення навантажень на стіни одночасно.

Основні переваги фасадів з профнастилу: 

  • відсутність відходів при монтажі фасадних конструкцій;
  • відносно невисока ціна на матеріал, що сприяє значній економії коштів;
  • фасад з профнастилу можна легко демонтувати, якщо це буде потрібно в процесі експлуатації;
  • слабкий вага облицювального матеріалу дає можливість використовувати більш легкі конструкції для каркаса;
  • листам з профільованої сталі характерна висока міцність – це істотно підвищує безпеку експлуатації будівлі;
  • профнастил відрізняється простотою в збірці і обробці. Для цих цілей можна використовувати будь-який найпростіший ручний інструмент.

Етапи монтажу фасаду листів профільованої сталі:

1 етап

Накладання гідроізоляційного шару на поверхню, яка буде облицьовуватися. Цей шар забезпечує потрібний рівень вентиляції і допомагає запобігти утворенню конденсату.

2 етап

Накладання утеплювача. Потім приступаємо до монтажу обрешітки – вона повинна виконуватися з брусків, перетин яких становить 5х5 см.

3 етап

Установка профнастилу з використанням шурупів-самонарізи. Їх вкручують до профільного хвильової прогин за допомогою електричної дрилі. Стінові листи між собою з’єднуються заклепками або шурупами. Монтування аркушів з профільованої сталі проводять у напрямку з кута в кут, залишаючи зазор на 5 мм між стіною і крайніми листами.

Ціна на монтажні роботи фасадів з профнастилу

Середня ціна на монтаж фасаду в компанії «ФасадБуд» варіюється, починаючи від 100 грн/м2. Все залежить від ціни на матеріали, які використовуються. Також може змінюватися витрата матеріалів, кількість на прирізку і, відповідно, вартість робіт залежно від конфігурації будівлі.

Звертайтеся до нас вже зараз – зробіть приємно фасаду свого будинку!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт