Фасади з каменю

фасад-из-камня

З кожним роком в нашу компанію звертається все більше клієнтів, які вибирають для оздоблення фасаду свого будинку натуральний камінь. Їх бажання цілком зрозуміло: такий матеріал відповідає всім вимогам споживачів, нехай навіть вони самі вимогливі.

Натуральний камінь як спосіб обробки фасаду застосовується вже не перше сторіччя. Його природна краса здатна додати будівлям респектабельний, благородний вигляд. Але це далеко не єдина перевага черепашнику, граніту або мармуру.

Основні переваги обробки фасадів з каменю: 

  • екологічність використовуваного матеріалу: абсолютно ніякого негативного впливу на навколишнє середовище, немає небезпеки для здоров’я людей. До того ж, натуральним каменям характерні бактерицидні властивості;
  • захист будівлі від палючого сонячного випромінювання влітку і від холодних вітрів взимку. Відповідно, господар будинку може заощадити на кондиціонуванні про опаленні;
  • естетичність. Природа створила різноманітність каменів з самими химерними і неповторними малюнками. Гранітні та мармурові плити заворожують погляд красою і вишуканістю;
  • легкість обробки матеріалу. Камінь дуже пористий, що істотно полегшує обробку. Потрібно довіряти лише досвідченим професіоналам роботу з Вашим кам’яним фасадом;
  • довговічність – фасади з каменю здатні радувати око чималу сотню років;
  • облицювання каменем здатна додати «дорожнечі» і солідності самому непримітному будинку.

Етапи монтажу кам’яного фасаду:

1 етап

Перевіряємо надійність підстави для облицювання. Якщо будівля було поштукатурені, потрібно простежити, щоб штукатурка не відвалювалася. Ненадійні ділянки потрібно повторно проштукатурити і залишити до повного висихання.

2 етап

Грунтуємо проштукатурену поверхню для кращого зчеплення між стіною і облицюванням. Свіжа цегляна кладка і бетонні основи повинні простояти не менше 6 місяців для повної усадки матеріалу. В іншому випадку облицьована стіна може дати тріщину.

3 етап

Закріплюємо пароізоляційний матеріал по всій поверхні дерев’яних конструкцій. Найчастіше для таких цілей використовують листовий пергамін. Якщо буде облицьовуватися стіна з гіпсокартонних покриттям, слід простежити, щоб поверхня була вологонепроникна і оброблена грунтовкою.

4 етап

Монтаж металевої сітки, яка повинна бути очищена від забруднень та іржі. Закріплення відбувається з використанням саморізів або оцинкованих цвяхів.

5 етап

Прикріплюємо кам’яні плити з допомогою оцинкованихсаморізів. Акуратно замазуємо отримані шви цементним розчином, зайвий цемент відразу ж змиваємо.

Ціни на роботу з монтажу кам’яного фасаду

Багаторічний досвід нашої компанії гарантує якісне виконання робіт з монтажу кам’яного фасаду. Ціна на такі роботи – від 400 грн/м2 з урахуванням використовуваних матеріалів. Матеріали вибирає замовник, а компанія «ФасадБуд», у свою чергу, надає гарантію на використання саме цих матеріалів.

Поспішайте подзвонити! Наша робота – це чесність без обману!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт