Проектування фасаду

BU001100

Першим і, мабуть, одним з найголовніших етапів у ремонті фасадів є проектування фасадної системи. Основні його функції – це поліпшення експлуатаційних характеристик будинку і, безсумнівно, додання неповторного вигляду будівлі.

Під час розробки проекту фасаду враховуються всі Ваші побажання – майбутній зовнішній вигляд фасаду, особливості архітектури, призначення будівлі.

Від якості виконаного проектування залежатиме швидкість і якість монтажу фасадної системи, довговічність її служби, архітектурна привабливість.

Компанія «ФасадБуд» надає послуги з проектування фасадів, яка включає кілька етапів.

Етапи проектування фасадів:

1 етап

Аналіз стану фасаду, проведення необхідних замірів. Потім в декількох варіантах розробляється план майбутнього дизайну з урахуванням всіх Ваших побажань.

2 етап

Затвердження одного із запропонованих варіантів оформлення. Якщо необхідно, вносяться корективи. Розробка в декількох варіантах ескізів дизайну фасаду.

3 етап

Затвердження скоригованого варіанту. Підготовка технічного завдання та необхідних даних для розрахунків. Підбір витратних матеріалів.

Вартість послуги проектування фасаду

Вартість комплексного дизайнерського проектування фасаду становить від 160 грн/м2. Все залежить від терміну проектування, складу креслярського пакету і площі об’єкту, який проектується, а також від необхідності ведення авторського нагляду.

Звертайтеся до нас – зробіть простішим процес Вашого ремонту!

назад в галерею робіт