Дерев’яні фасади

У всі часи натуральні матеріали користувалися величезною популярністю в обробних роботах. Адже що може бути красивіше, ніж натуральна деревина? Краса і якість – ось головні переваги, які мають дерев’яні облицювальні панелі.

Облицювання фасадів натуральною деревиною – модна тенденція в сучасному будівництві. Бук, вільха, дуб, сосна, кедр, горіх і ще безліч інших порід дерев – сучасний ринок пропонує широкий вибір матеріалів. Дерев’яні облицювальні матеріали не просто так користуються такою популярністю, адже вони мають відмінні технічні характеристики. Міцні, довговічні, стійкі до зовнішніх впливів, легені – ось головні переваги, які мають фасади з дерева. До того ж монтаж сайдинга з дерева не вимагає особливих пристосувань і додаткових матеріалів – його за дуже коротко час може виконати кожен, хто хоч трохи розбирається у виконанні фасадних робіт.

Але головною особливістю матеріалів з натурального дерева є малюнки на фасадах. Кожен візерунок на деревині є неповторним, і кожен виробник дерев’яних фасадів намагається підібрати для своїх клієнтів найкрасивіші і хитромудрі лінії, підкресливши їх за допомогою механічної обробки.

Тому, якщо Ви хочете, щоб облицювання фасадів була виконана надійним, екологічно чистим, але в теж час красивим матеріалом – вибирайте натуральне дерево! За допомогою такого будівельного матеріалу Ваш дім виділиться на тлі інших ефектним і стильним зовнішнім виглядом.

назад в галерею робіт