Декоративні елементи

1285762740_72Будівництво за типовими планами, поступово відходить у минуле. Сьогодні кожен бажає мати ексклюзивне житло або хоча б не таке як у сусіда. Поступово, і цей процес вже не зупинити, збільшується попит на будинки з декоративним оформленням фасаду, які надають красу і неповторність будівлі. З кожним днем з’являються все нові і нові технології, дизайнерські рішення.

Наша організація займається виготовленням декоративних елементів з поліуретану – це одна з новітніх технологій.

Ми можемо втілити в життя будь-яку Вашу ідею  і виготовимо декор для фасаду за наданими кресленнями. Також  або ж Ви можете вибрати потрібний архітектурний елемент з каталогу. У каталозі вказані розміри елементів, але за Вашим бажанням ми можемо збільшити або зменшити архітектурні елементи, до бажаних розмірів, а наші професійні менеджери розрахують їх вартість у найкоротші терміни.

Декоративне оздоблення фасадів наш коник!

У роботі ми використовуємо різні матеріали:

 • декоративний пластик,
 • гіпс,
 • поліуретан,
 • дерево,
 • метал (декоративна ковка, лиття) і багато чого іншого.

Все частіше ми використовуємо, здійснюючи декор фасаду поліуретан. Він, на відміну від традиційних матеріалів, наприклад гіпсу і бетону, які значно збільшують вагу конструкції, довго виготовляються, поліуретан вирішує ці проблеми. Архітектурні фасади виконані за даною технологією виглядають красиво і оригінально.

Декоративний фасад може складатися з таких елементів:

 • колони,
 • карнизи,
 • наличники,
 • сандрики,
 • пілястри,
 • відкоси,
 • балюстради та інші.

Фасадний декор зробить Ваш будинок по-справжньому неповторними.

Виразність фасаду і об’ємно-просторове рішення будівлі додадуть легкі накладні декоративні елементи. У своїй роботі наші декоратори і архітектори не роблять нічого монотонного і одноманітного. Ми змінюємо зовнішній вигляд будинків і завдяки новим технологіям це стає можливим.

Архітектурні елементи

Декор фасаду будинку його рельєф поверхні створюють як вертикальні, так і горизонтальні розділові декоративні елементи. Оригінально виглядає карниз або фриз, а також опора або ніша. Такі архітектурні елементи як контрфорси, балюстради, лоджії, балясини, аркади і колони утворюють другу, як би прозору оболонку.

Барельєфи, еркери, консолі, орнаменти, живопис, скульптура, зовнішні сходи, тобто виступаючі частини будівлі служать посиленням виразності будівлі, яка прикрашена фасадним декором. Лінійні і дугоподібні декоративні елементи такі як арки, фронтони, фільонки, портали ми використовуємо для дверних і віконних прорізів.

Як Ви вже помітили, сучасні технології розкривають нові можливості для створення дизайну фасаду.

Фасадний декор ми захищаємо від зовнішнього впливу, що гарантує довгий термін служби фасаду. Це відноситься до способів їх кріплення, надійності і довговічності рельєфної обробки. Так само варто відзначити високу морозостійкість даного матеріалу, а також відповідність нормам пожежної безпеки, він є важкозаймистим і самозатухаючим. Такий матеріал – це просто знахідка для оформлення фасадів.

Звертайтесь, і ми гідно прикрасимо Ваш дім!

назад в галерею робіт