Декоративна обробка фасадів

Кожен з нас може пригадати той момент, коли, проходячи повз череди непримітних сірих будівель, раптом зупиняєшся і не можеш відірвати погляд від якого-небудь будинку. Вся справа в декоративній обробці. Чим вдаліше буде проведена декоративна обробка фасаду, тим красивіше буде виглядати Ваш будинок.

Складова естетики в оформленні фасадної частини має велике значення, але не менш важлива й інша функція декоративного оздоблення – забезпечення довговічності і міцності будови, паропроникності будівлі, шумоізоляції, перешкода забруднень з атмосфери.

PENTAX Image

Основні переваги декоративного оздоблення фасадів: 

  • різноманітність використовуваних деталей: укоси, лиштви, фільонки, колони, карнизи, оздоблювальний камінь, унікальні деталі за індивідуальним дизайном;
  • широка кольорова гама, яка дозволяє втілювати в реальність самі різноманітні дизайнерські рішення;
  • вологостійкість використовуваних матеріалів;
  • довговічність декоративного оздоблення. Найкраще для ліпнини на будівлях підходить спінений поліуретан, який не тріскається, не створює додаткових навантажень на стіну будинку;
  • реставрація декору не складе особливих зусиль.

Етапи декоративної обробки фасаду (на прикладі ліпнини):

1 етап

Готуємо поверхню, на яку будуть кріпитися декоративні елементи. Переконуємося в її чистоті і міцності. Використовувану стіну слід загрунтувати сполучною і вбираючим розчином.

2 етап

Забезпечуємо жорстку, щільну і надійний зв’язок декоративної деталі зі стіною без зазорів і щілин. Це забезпечується шляхом використання шпильок, дюбелів, клею і різноманітних закладних деталей (клей використовується в обов’язковому порядку, незалежно від обраного способу кріплення).

3 етап

Для досягнення оптимального простого і механічного кріплення елементів монтажу, робимо в них отвори так, щоб саме кріплення не вистачало на 1-3 см до зовнішнього шару. Як правило, кількість використовуваних кріпильних отворів досягає приблизно 2-5 штук (все залежить від ваги і розміру виробу).

4 етап

Притискаємо використовувану деталь декору до основи після нанесення спеціальної клейової маси на неї. Чекаємо до тих пір, поки весь нанесений клей не почне взаємодіяти з основою.

5 етап

Проводимо стиковку між карнизами і фасадом будівлі за допомогою пенопластного клею-піни або спеціальної суміші для закладення швів. Перед закладенням зазорів обов’язково прогрунтовивают їх грунтовкою глибокого для глибокого проникнення. Потім знімаємо надлишки суміші шпателем, повністю повторюючи рельєф вироби. Всі отвори механічних кріплень також закладаємо аналогічним складом.

6 етап

Грунтовка і фарбування елементів декору. Грунтувальний розчин повинен містити кварцовий пісок. Для фарбування підбираємо еластичну фарбу необхідного кольору, щоб вона якомога краще лягала на прикріплений декор.

Вартість декоративної обробки фасадів

Виготовлення та монтаж декоративних елементів – це трудомісткий процес, який вимагає концентрованості і відповідальності. Фахівці нашої компанії гарантують якісність виконуваних робіт і чесність у використанні матеріалів.

Поспішайте зробити замовлення на декорування Вашого фасаду – нехай сусіди позаздрять!

 Переглянути всі фото

назад в галерею робіт