Актуальне питання в сучасному будівництві

Одним з найактуальніших питань в сучасному будівництві є утеплення фасадів. Адже саме правильне утеплення зовнішніх стін приміщення допомагає зберегти близько половини тепла всередині нього взимку, і не дати нагрітися приміщенню за короткий час влітку. Тому дуже важливо правильно підібрати матеріали, якими буде виконуватися утеплення будинків.

Сьогодні утеплення будинків прийнято виконувати декількома способами, кожен з яких має свої переваги. Найрозповсюдженішими є: утеплення стін пінопластом, оформлення фасадів сайдингом (дерев’яним, металевим або пластиковим), а також оздоблення фасаду штукатуркою чи спеціальними плитами. Кожен з цих способів допомагає підтримувати температуру всередині приміщення по-своєму, і відрізняється один від одного ціною, експлуатаційними характеристиками, а також палітрою фактур та кольорів.

Який би спосіб Ви не вибрали – утеплення фасадів пінопластом чи утеплення сайдингом – треба пам’ятати, що матеріал потрібно вибирати дуже уважно, звертаючи увагу на його якість і зовнішній вигляд. Адже від вигляду матеріалу буде залежати і дизайн фасадів. Малюнки на стінах, гладка поверхня чи цікава фактура – вибір робити тільки Вам. Сьогодні завдяки широкому вибору матеріалів, можна обрати будь-яке оформлення, яке припаде до смаку, і бути впевненим у його якості.

назад в галерею робіт